Zamówienie tymczasowej podróży do Niemiec pracownika polskiej firmy na podstawie VAN DER ELST VIZA

Pozycja w Niemczech dla gościa z Ukrainy z własnej firmy na zasadzie VAN DER ELST VIZA

Praca

Czy pracownicy ukraińscy z Własny są zdolność oficjalnej funkcji w terenach Unii Europejskiej przez Polskę? Wiele twarzy zajmuje takie pytanie, że praktycznie jest ubiegać się o naszą wizę niż o wizę innego świecie z Unii Europejskiej.

Rola w Niemczech dla człowieka z Ukrainy z naszej spółki na platformie VAN DER ELST VIZA

 

Zamówienie tymczasowej wycieczce do Niemiec pracownika naszej spółki na platformie VAN DER ELST VIZA

Razem z ogólną zasadą wiza do lekturze w pewnym kraju UE nie zapewnia ofert funkcji w żadnej z nich. Znaczy to, że jeżeli otrzymasz polską wizę do akcji także nie będziesz grał w Polsce, będzie to naruszeniem prawa. Tak to, razem z naszą wizą roboczą, można odwiedzić inne kraje UE, jednak taka wiza nie daje oddana do poważnego zatrudnienia w drugich krajach UE. Tak to polskie ustawodawstwo nie zezwala na przyjęcie w Niemczech w punkcie osiągnięcia wizy roboczej do Nasz. To znaczy, po otwarciu polskiej wizy roboczej, powinieneś działać w Polsce.

Van der Elst Viza sięga 1994 roku. Zatem przedsiębiorstwa z jakiegoś państwa UE są prawo delegować naszych gości do innych krajów w klubu z koniecznością produkcji. Należy pamiętać, że nie całe kraje UE stosują tę decyzję. Na przykład Niemcy, Austria, Francja, Belgia i Holandia zgodziły się z wadą i dały takie wizy, a Włochy, Grecja, Luksemburg – nie.

Zamówienie tymczasowej wycieczce do Niemiec pracownika naszej spółki na platformie VAN DER ELST VIZA
Zamówienie tymczasowej wycieczce do Niemiec pracownika naszej spółki na platformie VAN DER ELST VIZA

Własna spółka, w jakiej odbywa obywatel Ukrainy, zatrudnia człowieka na podróż służbową (do rzeczy / świadczenia usług). Należy zauważyć, że proste delegowanie pracownika przez rodzimą spółkę do Niemiec nie podlega procedurze Van der Elst. Gość jest dostarczany do uprawiania pewnej funkcji w Niemczech (konieczność produkcji). Termin, na który potrafi zostać oddelegowany, nie może występować 3 miesięcy.

Ponieważ polska wiza prawdopodobnie stanowić prosta: – przez 180 dni (na platformie rejestracji przez pracodawcę wniosku o zatrudnienie osoby); – od 1 roku do 3 lat (zezwolenie na produkcję opublikowane przez Terytorium Województwa), widać, że po otrzymaniu sześciomiesięcznej polskiej wizy służbowej (wydawanej raz w roku) w planie odbycia podróży służbowej do Niemiec w przeciągu roku, będzie ważna jedynie 3 miesiące.

Głównym powodem takiej drogi jest porozumienie między naszą firmą oraz firmą w Niemczech. Aby dokonać taką podróż służbową, człowiek musi uzyskać dodatkową wizę – „Van der Elst Visa”.

Po otrzymaniu wizy Van der Elst, musisz złożyć wniosek do biura wizowego Ambasady Niemiec w Stolicy, jakie stanowi Departamentem przyjmującym wnioski o wizę z pełnej Polski.

Aby otrzymać dodatkową wizę, „Van der Elst Visa” jest zobowiązana do zapoznania dokumentów, wśród których ważne są: danie na działalność w Polsce, karta ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków medycznych, umowa pomiędzy firmami krajowymi i niemieckimi, pisemne potwierdzenie harmonizacji warunków pracy między niemiecką firmą a kierowany człowiek a indywidualni.

Należy również zauważyć, że ambasada zastrzega sobie moc do żądania dodatkowych dokumentów.

źródło artykułu: Praca w Niemczech dla pracownika z Ukrainy VAN DER ELST VIZA

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments