W co zainwestować

W co zainwestować

Artykuł Miesiąca

Inwestowanie w 2020 roku to twardy orzech do zgryzienia. Tradycyjna lokata w banku nie przyniesie nam dużych korzyści, więc warto pomyśleć nad czymś innym. Możliwości nie brakuje. Żyjemy w epoce komputeryzacji wszystkich dziedzin życia. Otworzyło nam to drogę do łatwiejszego inwestowania. Pytanie tylko w co zainwestować. Wybór jest ogromny: kryptowaluty, forex, akcje na giełdzie czy crowdfunding. Są to nowoczesne możliwości lokowania kapitału. Są również klasyczne nieruchomości oraz akcje i obligacje. Jak się w tym wszystkim odnaleźć i zarabiać na inwestowaniu dobre pieniądze?

W co zainwestować

Przed inwestowaniem

Oczywiste jest to, że przed całym przedsięwzięciem musimy zebrać kapitał i przeliczyć ile mamy faktycznych środków do zainwestowania. Należy również szczerze odpowiedzieć samemu sobie czy jesteśmy skłonni do podejmowania ryzyka i czy radzimy sobie z porażkami, których szczególnie na początku może być dużo. Ponadto, musimy spędzić sporo czasu żeby zdobyć specjalistyczną wiedzę na ten temat. Im więcej książek i publikacji przeczytamy i przyswoimy tym mniejsze będzie ryzyko utraty pieniędzy. Ostatni, lecz nie najmniej ważny czynnik to czas. W przypadku inwestowania, na przykład na giełdzie potrzebujemy go dość dużo.

ZARaBIAJ HANDLUJ INWESTUJ

Jak widać, inwestowanie może zapewnić nam źródło łatwego przychodu, ale z pewnością nie jest to droga dla każdego. Przynajmniej jest tak jeśli chodzi o klasyczne możliwości lokowania kapitału. Nieruchomości czy metale szlachetne to dobra baza, ale należy znać dogłębnie temat, żeby móc coś osiągnąć.

Platformy inwestycyjne

Współczesny świat umożliwia nam inwestycje na specjalistycznych platformach. Jest to zdecydowanie lepsza droga dla osób, które nie mają wieloletniego doświadczenia i wymaganej wiedzy w tej branży. Żeby rozpocząć swoją przygodę właściwie wystarczy mieć zebrany kapitał początkowy oraz mieć dostęp do internetu. Interfejs zazwyczaj jest prosty, a samo zrozumienie działania platform nie zajmuje zbyt dużo czasu, nawet laikom. Ogromną zaletą tego typu inwestycji jest możliwość dopasowania do swoich potrzeb i możliwości. Niewielkimi środkami możemy osiągnąć pokaźne zyski i stać się prawdziwym inwestorem.

Mon Fex

Najbardziej popularną platformą inwestycyjną na polskim rynku jest Mon Fex. Ta stosunkowo młoda wirtualna firma tradingowa skupia zarówno osoby. które od wielu lat profesjonalnie zajmują się tradingiem, jak i ludzi dopiero rozpoczynających swoją przygodę z platformami inwestycyjnymi. Większość klientów decyduje się na współpracę z Mon Fex z powodu niskiej prowizji i intuicyjnego interfejsu. Platforma została stworzona do handlu z użyciem dźwigni na kryptowalutach. Bardzo istotny jest wysoki lewar (dźwignia finansowa) w wysokości do nawet 400X. Oznacza to, że grający zawiera zakład za wielokrotność wniesionych przez siebie środków. Wszystko opiera się na spekulacji dotyczącej cen kryptowalut w stosunku do kursu dolara. Handel kontraktami różnic cenowych CFD umożliwia wpływy zarówno na wzrostach cen, jak i również na ich spadku.

Wszystko to brzmi dość skomplikowanie dla osoby, która nie miała wcześniej nic wspólnego z inwestycjami, ale można z całą pewnością stwierdzić, że start na Mon Fex jest dużo prostszy niż na giełdzie. Kluczowe zalety to brak ram czasowych kontraktów i możliwość ich anulowania w dowolnym momencie. To sprawia, że platforma ma dużo lepszą ofertę dla inwestora.

Dla platform inwestycyjnych bardzo ważne jest bezpieczeństwo użytkowników. MonFex jest zdecentralizowany, a portfel każdego użytkownika jest przechowywany i chroniony z zachowaniem wszelkich środków bezpieczeństwa. Bardzo ważny jest fakt, iż klient ma ciągły dostęp do raportów i wyciągów swojego konta. Jeśli coś wzbudzi jego wątpliwości w dowolnym momencie może się wycofać poprzez wypełnienie prostego formularza online. Ponadto użytkownicy mają dostęp do całodobowej infolinii.

Ważną role w całym systemie platformy inwestycyjnej pełni podejście do użytkownika. W MonFex mamy dostęp do materiałów edukacyjnych, webinarów i kursów, dzięki którym podniesiemy poziom swojej wiedzy i umiejętności w handlu kryptowalutami, a konsekwencją tego będą wyższe przychody.

 

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

14 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] W co zainwestować do 1500 złotych […]

trackback

[…] W co zainwestować do 10000 zł […]

trackback

[…] W co zainwestować do 100000 zł […]

trackback

[…] W co zainwestować do 6000 zł […]

trackback

[…] W co zainwestować do 4000 zł […]

trackback

[…] i umiejętności w handlu kryptowalutami, a konsekwencją tego będą jaśniejsze przychody. W co zainwestować do 1000 […]

trackback

[…] W co zainwestować do 1800 […]

trackback

[…] W co zainwestować do 100000 zł […]

trackback

[…] W co zainwestować do 12000 zł […]

trackback

[…] W co zainwestować do 1500 złotych […]

trackback

[…] W co zainwestować do 50000 zł […]

trackback

[…] W co zainwestować do 11000 zł […]

trackback

[…] W co zainwestować do 13000 zł […]

trackback

[…] W co zainwestować do 1500 złotych […]