bluepartner Opinie

Forum Zarabiamy Forums Sieć afiliacyjna bluepartner Opinie

 • This topic has 1 reply, 1 voice, and was last updated 3 years ago by Ja.
Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • Author
  Posts
 • #10481 Reply
  Mikołaj Online
  Keymaster

  Czy ktoś z was też ma problem z wypłaceniem i zaliczeniem leadów za sprzedaż kart weststein u tego partnera?

  Nie rozliczyli mi leadów za luty, marzec twierdząc przez cały czas ze reklamodawca nie dostarczył raportu. No juy minęło parę miesięcy i cisza ze strony blumedi rozliczyli dopiero co karty Monese za luty, marzec. Wiec trochę na zarobione pieniądze poczekałem, ale tej drugiej karty mam rozliczone pięknie za styczeń 2019 w marcu w 98 % ledy przyznany natomiast od lutego i marca 0 zaliczonych leadów. 20 tysiecy drogą nie chodzi wiec ruszcie sie i rozliczcie sie ze mną bo moja cierpliwość jest na skraju przepaści.

  Jak z wami współpracować jak tak rozliczacie, a nie jesteście przecież małą firmą i kasę macie, aby założyć nawet za reklamodawce i się z nim sadzić. My wydawcy nie mamy i liczymy każde pieniądze jakie zarabiamy. Tak jak zapowiedziałem opisze to i rozpowszechnię gdzie sie da i na moich 600 serwisach również i nie boję się waszych prawników co mi napisaliście mi na maila mam ich w dupie !!!!

  Jeśli ma Pan wątpliwości co do naszej rzetelności to proszę podjąć stosowne kroki prawne tak żebyśmy mieli okazję wyjaśnić i udowodnić że nie mamy wpływu na raporty i nigdy nie ingerujemy w raporty otrzymywane od reklamodawców.

  Chętnie też zapoznam się i przekaże do naszego działu prawnego wszelkie treści zamieszczane na nasz temat tak byśmy mieli szansę odpowiedzieć Panu.

  Pozostaje do dyspozycji

  Wojciech Wilkowski
  Affiliate Deputy Director

  nie podaruje wam tych 20 tys bo to nie jest 100 zł

  #10765 Reply
  Ja
  Guest

  Wy kurwy jedne przestańcie wysyłać do mnie to gówno

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
Reply To: bluepartner Opinie
Your information: