polska agencja pracy

Swój biznes czy praca na etacie? Biznes!

Poradnik Klienta

Zdobywać kasę da się w różnorodny sposób i właściwie każdy z tych sposobów może być dobry lub zły. Zazwyczaj ludzie wybierają te najprostsze rozwiązania, naśladując pozostałych i wzorując się na innych.

Biznes czy może etat? Oczywiście swój biznes!

 

Do takowych sposobów zalicza się praca na etacie. Chętnie wybierana ze względu na jej charakterystyczną cechę – stabilność zatrudnienia, liczne dodatki jak przykładowo 13 pensja a oprócz tego zagwarantowane ubezpieczenia. Jednak nie jest tak kolorowo jak się wydaje – zarobki nie są wysokie, a cykliczność wykonywania pracy (częstokroć jest to od poniedziałku do piątku po osiem bądź nawet aż czternaście godzin dziennie) jest odbierana poprzez niektóre środowiska jak nowoczesna forma zniewalania pracowników.

praca kołobrzeg
praca kołobrzeg

Oczywiście można również poprosić o pomoc finansową inne osoby bądź żyć na zasiłku państwowym, dzięki rozwiniętemu systemowi socjalnego, ale to z kolei jest bardzo często poniżej godności wybitnych indywidualności. Praca jest niesamowitą wartością sama w sobie i wykonując ją, zwiększamy wartość nas samych.

Zobacz praca Kołobrzeg

Bardzo dobrym rozwiązaniem jest własna firma, która jest jednakże bardziej chwiejnym rozwiązaniem: może się udać i możemy odnieść nawet ogromny sukces, a możemy poprzez chęć zyskania finansowej niezależności znaleźć się na samym dnie społecznym!

Aby założyć swój biznes trzeba posiadać do tego żyłkę a oprócz tego talent. Zwłaszcza, że nasz sukces uzależniony jest przede wszystkim od tego jak potrafimy przekonywać i czy potrafimy przyciągać do siebie klientów. Ale życie jest krótkie i warto tego spróbować – a może właśnie się uda, a my sami nigdy nie będziemy się musieli martwić pieniędzmi?

Zobacz również Agencja Pracy Tymczasowej

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments