Przemysław Saleta wyemituje własnego tokena

Warto przeczytać Wiadomości

Wszystko wygląda na to, że 2019 rok będzie wysoce ciekawym momentem na zbycie kryptowalut. W zeszłym etapie media obiegła informacja o tym, że w kolejnym roku na zbycie pojawi się… Saletacoin, kryptowaluta wyemitowana przez byłego boksera.

Przemysław Saleta wyemituje własnego tokena

Zainteresowanie celebrytów kryptowalutami nikogo obecnie nie dziwi. Po tym jako 2017 rok przyniósł niespodziewaną hossę na zbycie, kurs bitcoina poszybował daleko w górę, i wiele projektów ICO wykazałoby się strzałem w dziesiątkę, niejedna gwiazda dała się skusić na wprowadzenie w dziedzinę.

ZACZNIJ INWESTOWAĆ
ZACZNIJ INWESTOWAĆ

Dotąd jednak raczej z trudem można szukać projektu, który dokonałby się stuprocentowym sukcesem. Niektóre objawiałyby się nawet zwyczajnymi oszustami.

Saleta nie pierwszym bokserem

Nasz rodzimy pięściarz nie jest pierwszym bokserem, który zajął się kryptowalutami. Jeszcze przed wielką hossą, sportowiec Floyd Mayweather postanowił wesprzeć emisję tokenów firmy Stox. com. Bokser nie ukrywał wówczas, że z programem wiąże duże okazje na szerokie zyski, o czym świadczył nawet na indywidualnym instagramie. Niestety dziś sportowiec woli raczej zapomnieć o tej inwestycji – aktualnie wartość tokenów oscyluje w granicach 20 centów, przy czym istotna cena wynosiła 1, 86 USD. Nowy projekt wsparty Mayweathera – Centra, wykazał się wykonaną z premedytacją piramidą finansową.

Kryptowaluty przyciągają celebrytów

W sprawie nie brakuje też takich nazwisk jak Steven Seagal czy Paris Hilton, którzy zdecydowali się firmować projekty swoim imieniem. Seagal niestety podzielił los Mayweather’ a. Mało więcej szczęścia miała Paris Hilton wspierająca ICO LydianCoin, gdzie sam plan był korzystny. Hilton straciła jednak wizerunkowo, gdy główny przedstawiciel projektu został oskarżony o stosowanie przemocy domowej.

W Polsce rynek kryptowalut stosowany jest z bogatą ostrożnością. W przeszłości wsparcia konferencji DasCoin wyparli się Krzysztof Ibisz i Rafał Maserak, po tym jako KNF i UOKiK krytycznie pokazały się o promowanych tam treściach. Że się dziwić, ponieważ wśród wielu dużych projektów zdarzają się także, choćby wysoce wymienione, oszustwa. Ponadto mieszkamy w regionie, jaki ze szczególnym dystansem idzie do nowych projektów.

Saleta wygląda w przyszłość

Przemysław Saleta przemówił kilka dni temuż do naszych fanów na facebooku hasłem „Future is Now!”.
W złym poście zdradza plany wyemitowania swojej oficjalnej kryptowaluty Saletacoin. Jednocześnie uspokaja, że nie chodzi tutaj o żadne spekulacje, a na wyglądzie każdy będzie mógł zyskać. [b]Premiera tokena ma nastąpić 24 stycznia 2019 roku na konferencji BTC Invest Camp w Bangkoku[/b]. Warto zaznaczyć, że sportowiec jest ekskluzywną i lubianą osobą nie dopiero w świecie boksu. W przeciwieństwie do drugich celebrytów, Saleta raczej wyróżnia się zdrowym umysłem również w przeszłości nie wykazywał chęci do ciągnięcia się z motyką na słońce.

Za projektem stoją doświadczone osoby. Tomasz Rozmus – prezes giełdy TOKENEO odpowiada za cały proces emisji SaletaCoin także jej późniejszej dystrybucji. [b]Szczepan Bentyn – znany youtuber i specjalista rynku kryptowalut będzie płacił za doradztwo oraz wsparcie techniczne projektu[/b]. Token powstanie zresztą na całkowicie innej platformie przygotowanej przez Bentyna – PERSONAL TOKENS. Sam kick – boxer budzi się rynkiem kryptowalut od 2017 roku, kiedy to przedsięwziął decyzję o zgody z TOKENEO.

Po co emerytowanemu sportowcowi własna krytpowaluta?

Personalny token to szybko dość znane narzędzie marketingowe sportowców i celebrytów w zachodnim świecie. W Polsce trend jest mocną nowością, jednak należy się spodziewać, że po przetarciu szlaków przez Saletę, takich programów pojawi się więcej. SaletaCoin będzie wykonywała często do aktywizacji fanów sportowca, którzy za pośrednictwem tokena będą mogli m. in. nabyć inne usługi bądź wyniki w postaci gadżetów. Projekt pamięta ponad na końca propagowanie sportu wśród młodzieży, i w szczególności bosku.

Z niecierpliwością wyczekujemy premiery SaletaCoin i mamy kciuki za powodzenie pierwszego takiego układu w Polsce.

Źródło artykułu Przemysław Saleta wyemituje własnego tokena

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments