Piotr Wojciechowski

Piotr Wojciechowski

Polecane portale Poradnik Klienta

Jak inwestować by zarabiać PRAWDZIWE pieniądze ?

Dzisiaj zarabiam średnio 50 000 zł miesięcznie.

Piotr Wojciechowski
Piotr Wojciechowski

Piotr Wojciechowski

Chcesz porozmawiać, masz jakieś pytania?

Napisz do mnie maila, odpowiem na wszystkie Twoje wątpliwości. Kontakt do siebie zostawiam poniżej.

Nazywam się Piotr Wojciechowski, urodziłem się i wychowałem w Bydgoszczy. Niedawno skończyłem 29 lat. Od skończenia szkoły do 2013 roku pracowałem jako przedstawiciel handlowy.

Przez wiele miesięcy myślałem o zmianie zajęcia na coś, co pozwoli mi zarobić więcej pieniędzy i zmienić dotychczasowe życie.
Przetestowałem wiele rozwiązań, ale żadne nie przyniosły oczekiwanego zarobku, nie potrafiłem odnaleźć właściwej drogi do stania się bogatym człowiekiem.

Dopiero niedawno poznałem metodę, która sprawiła, że dziś jestem bogaty i wiodę życie człowieka wolnego finansowo.
Zrezygnowałem ze swojej pracy, przeprowadziłem się do Nowej Zelandi i kupiłem romantyczny domek z pięknym ogrodem. Jeżdżę dobrej klasy samochodem, a moje dochody przekraczają dziś 50 000 zł miesięcznie (w przeliczeniu około 12 000€ (w zależności od aktualnego kursu waluty).

Co więcej, mogę swobodnie spełniać swoje marzenia, podróżować, wyjeżdżać do ciepłych krajów gdy tylko mam ochotę. Pieniądze już mnie nie ograniczają, dały mi wolność finansową i pozwoliły żyć tak, jak tylko zapragnę.

Podobnie jak większość młodych ludzi, miałem trudności ze znalezieniem „normalnej” i dobrze płatnej pracy. Tuż po szkole podjąłem pracę w dużej hurtowni materiałów budowlanych. Przez
kilka pierwszych tygodni byłem nawet zadowolony z tej posady, ale wkrótce zaczęły mnie wykańczać godziny nocne(pracowałem na kilka zmian). Niskie zarobki oraz częste nadgodziny coraz bardziej dawały mi się we znaki.

Miałem coraz mniej czasu dla dziewczyny, rodziny i kolegów. To wszystko spowodowało, że zacząłem na poważnie szukać jakiegoś zajęcia, które pozwoli mi godnie zarobić pracując tylko kilka godzin dziennie. Na początku moich zmagań, próbowałem dorobić w internecie – jednak klikanie, mailowanie, czy wypełnianie ankiet było tylko stratą czasu bo zarobek był bardzo mały.

W każdej wolnej chwili czytałem o ludziach którzy stali się bogatymi. Niestety, większość z tych ludzi stała się bogata dzięki wiedzy lub pieniądzom które mogli pomnażać. Ja jestem zwykłym chłopakiem, który nie posiada umiejętności w zarządzaniu ludźmi czy w programowaniu. Nie miałem też czasu i pieniędzy na dodatkową naukę. Dlatego właśnie wydawało mi się, że nie będę w stanie osiągać spektakularnych zysków. Musiałem znaleźć coś, co z łatwością każdy potrafi wykonać w internecie i nie potrzebuje do tego żadnych nadzwyczajnych umiejętności.

ZARBIAJ HANDLUJ INWESTUJ

Jak zyskać wielkie pieniądze bez wychodzenia z domu

Zdawałem sobie sprawę, że finansiści zarabiają spore kwoty, ale nie miałem pojęcia jak to robią. Sądziłem, że mają jakąś specjalistyczną wiedzę, są wyjątkowo uzdolnieni albo coś w tym rodzaju…
Zamówiłem nawet parę branżowych książek, czytałem je w każdej wolnej chwili. Przeczytałem m.in. o sporej kompleksowości większości procesów bankowych – widać to np. w kupnie obligacji albo podczas zadłużeń kredytowych w innych placówkach bankowych. Mało z tych mądrości zrozumiałem, ale to nie był największy problem. Najistotniejsze, że nie miałem wtedy milionów na koncie i wkładu potrzebnego do zainwestowania. Później okazało się, że wcale nie muszę go mieć.

Prawda jest taka, że 3/4 tego, czego dowiedziałem się z książek to wiedza nieprzydatna do niczego. Totalnie bezużyteczna. Podejrzewam, że to gatunek informacji czysto teoretycznych, więc w ogóle nie będę się tu na ich temat rozpisywać. Wyjaśnię jedynie tę 1/4 cennej wiedzy, która pozwoliła mi cieszyć się potężnymi zarobkami każdego miesiąca. Są to tak wielkie pieniądze, o jakich kiedyś mogłem jedynie śnić.

Zupełnie przez przypadek wpadłem na banalnie łatwy sposób, który umożliwił mi(bez żadnej wiedzy specjalistycznej) zarabiać ogromne kwoty i wciąż podnosić zysk. Wystarczyło zastosować się do dwóch łatwych zasad. Ten sposób jest stosunkowo nowy, dlatego nie jest powszechnie znany ani popularny wśród finansistów, ale każdy zwykły człowiek może swobodnie i bez trudu go stosować. Żadne wykształcenie informatyczne ani znajomość skomplikowanej matematyki nie była mi potrzebna.

Dzięki tej prostej metodzie zyskałem 4 000 zł(1040 $) w 4 tygodnie, 9 600 zł(2550 $) w kolejnym miesiącu oraz 33 174 zł(8730 $) przez kolejne 4 tygodnie. 8730 $ w miesiąc. Potraficie sobie wyobrazić na co wydalibyście taką gotówkę? Wyprowadzka do własnego domu, rzucenie znienawidzonej pracy albo kilka miesięcy wymarzonych wakacji w ciepłych krajach. Ja przede wszystkim pozbyłem się długów, a potem rzuciłem pracę, która zabierała mi zbyt dużo mojego czasu. Później, gdy nie widziałem już szansy dalszego rozwoju w Polsce, przeprowadziłem się do innego kraju.

ZARBIAJ HANDLUJ INWESTUJ

Usiłuje wykonać artystyczne zdjęcie nowym aparatem
Usiłuje wykonać artystyczne zdjęcie nowym aparatem
Mój blog
Mój blog

 

Metodą, z której skorzystałem, są opcje dwójkowe (zwane też opcjami binarnymi). W pierwszej chwili może to brzmieć niezrozumiale, ale tak naprawdę jest banalnie proste. Wystarczy wybrać aktywa, powiedzmy z duetu walutowego i spróbować odgadnąć, czy cena wzrośnie czy zmaleje. Nie trzeba przewidywać WARTOŚCI spadku czy wzrostu – należy przewidzieć wyłącznie zaistnienie WZROSTU lub SPADKU.

Szczególnie pomocne są wykresy publikowane w sieci, sam z nich korzystam. Kiedy obserwuję, że dane pokazują tendencję spadkową (tak
zwany PUT), w której obniżenie przekracza cenę początkową o 50%, zaznaczam opcję spadku (DOWN – dół). A gdy odczytuję z wykresu skłonność do wzrostu (CALL), która przekracza 50% ceny początkowej, zaznaczam opcję wzrostu (UP – góra). To wszystko.

 Zarezerwuj sobie 10 minut i przeczytaj uważnie dalszą cześć tekstu 

Ja też kiedyś zaczynałem. Też nie miałem pojęcia o zarabianiu w sieci. A tą metodę pojąłem dosłownie w 10 minut! Niżej wytłumaczę w pięciu łatwych etapach jak doszedłem do wolności finansowej. Jeżeli czegoś nie rozumiesz obejrzyj film lub przejrzyj komentarze napisane przez ludzi na samym końcu strony. Możliwe, że coś Cię w nich zainspiruje – zobaczysz, jak wyglądały początki innych i co pomogło im wybić się na finansowe szczyty.

Metoda, o której mówię jest o tyle prosta, że nie wymaga ciągłego zapoznawania się z informacjami giełdowymi ani posiadania specjalistycznej wiedzy w zakresie finansów. Cały proces
odbywa się w sieci z zachowaniem dwóch łatwych reguł, klikając w zaledwie dwa przyciski ((DOWN – dół) i (UP – góra). Trudne formalności i skomplikowane reguły są zbędne.

Istnieją wyłącznie dwa scenariusze, które mogą się wydarzyć – cena pójdzie w górę lub w dół. Właśnie dlatego metoda nosi nazwę opcji dwójkowej, binarnej (dwie możliwości). Jasne, że przewidzenie długoterminowego scenariusza dla konkretnej akcji lub aktywów jest ciężkie do wykonania. Ale w miarę nabierania doświadczenia, coraz łatwiej to prognozować.

Mój sposób pozwala zarabiać pieniądze nawet wtedy kiedy inni mają ich coraz mniej

Dziś już wiem, że pójście w górę lub w dół da się skutecznie przewidzieć, a wskutek tego można osiągać duże zyski w akcjach krótkoterminowych. Najłatwiejsze do prognozowania są duety walut (np. EUR/USD). To głównie dzięki nim wzbogaciłem się i uzyskałem wolność finansową. Wiadomo, że nie wiedziałem tego od razu. Wypróbowałem wcześniej osiem rozmaitych sposobów, wiele z nich wydawało się nie mieć sensu, aż za dziewiątym razem osiągnąłem sukces. Ten sposób oprócz tego, że po prostu działa, dał mi też możliwość zarobienia wyjątkowo dużej gotówki.

Niespodziewanie w krótkim czasie stałem się bardzo zamożnym człowiekiem. Rozpoczynałem zaledwie od 250 $, zyskałem 410 $. Z 410 $ zysk zwiększył się do 660 $. Na koniec ta kwota pozwoliła mi zarobić 1480 $ już po tygodniu. Potem wszystko poszło z górki. W pierwszym miesiącu mój zarobek wyniósł 5 200 $! To proste – im więcej masz pieniędzy, tym łatwiej je pomnożyć. Dzisiaj szczerze mówiąc nawet nie mam pojęcia, ile konkretnie mam na koncie, jednak możecie mi wierzyć – jest to naprawdę ogromna kwota. Teraz wyjaśnię działanie mojej metody w taki sposób, by każdy bez trudu zrozumiał jej działanie

Nowe porsche…
Nowe porsche…

 

…i dom w Nowej Zelandii
…i dom w Nowej Zelandii

W jaki sposób zacząłem osiągać ogromne zyski:

Pracując jako przedstawiciel handlowy wielokrotnie słyszałem o przypadkach kolegów, gdy któryś z nich kupił akcje na giełdzie, a potem chodził wściekły przez 3 dni, gdy ich cena poszła w dół i tym samym stracili dużo pieniędzy. Szczerze mówiąc, moi koledzy nigdy nie wykazywali się wielką mądrością…

Wystarczyło przeczytać parę dobrych książek i już znałem skuteczniejszą metodę (opcja dwójkowa). To mnie nigdy nie zawiodło – a pozwoliło zyskiwać pieniądze niezależnie od tego, czy cena szła w górę czy w dół. Ten sposób pozwolił mi zminimalizować do zera ryzyko „wtopienia” pieniędzy w czasie kryzysu na rynkach, bo przynosi zysk także wtedy, kiedy inni ponoszą straty.

Większość osób inwestuje bezmyślnie. Niemądrze. Na przykład – mój wujek kupił akcje popularnego serwisu społecznościowego, bo usłyszał w mediach, że ów serwis staje się coraz popularniejszy na całym świecie. No więc kupił, i oczekiwał ogromnej gotówki na koncie. Niestety, to tak nie działa. Czasem, przy dobrych okolicznościach co najwyżej trzymają się one na stałym poziomie. Często jednak nawet ich wartość spada.

Ja osiągam zysk zawsze. Za każdym razem. Nieistotne, czy konkretna firma cieszy się aktualnie powodzeniem, czy wręcz przeciwnie. Nie ma konieczności przewidywać, o ile cena ich akcji podniesie się lub spadnie (wymagałoby to już naprawdę specjalistycznej wiedzy i sprawiałoby więcej trudności). Jedyne co muszę przewidzieć, to CZY pójdzie w górę czy w dół. Nic więcej. Taka opcja gwarantuje mi zaledwie 50% szans na sukces, lecz gdy wezmę pod uwagę swoje dodatkowe poprawki, z których korzystam (pokazałem je niżej), szansa na mój wielki zarobek rośnie do ponad 90%. W takim razie moja szansa na ogromny zysk to aż 90%, a gdyby ta metoda nie przyniosła rezultatu, gdyby powinęła mi się noga, wtedy tak czy siak efektem jest 10% zarobku. Jeśli jednak odniosę sukces, zarobek wyniesie ponad 90%.
ZARBIAJ HANDLUJ INWESTUJ

 Inwestując zwyczajnie, nie uwzględniając mojej metody,

63% handlowców nie osiąga żadnego zysku,
ich zarobek to średnio 2%
Brokerzy pobierają opłatę, mimo że handlowiec nic nie zarobił
31% inwestujących ponosi stratę z powodu inflacji Inwestycje najczęściej nie przewyższają nawet inflacji
Zaledwie 7% ludzi osiąga zysk, ale dopiero po upływie 5-10 lat Oszczędziłem sobie 10 lat. Zarobiłem natychmiast
Jaki z tego wniosek? Oczekiwanie zysku z inwestycji w fundusze sięnie opłaca. Zysk moją osiągnąć jedynie banki.

 

Moja metoda to 3 podstawowe korzyści:

Nie muszę kupować żadnych akcji

Nie muszę niczego kupować. Wystarczy, że dokonam wyboru i zdecyduję się na wybraną akcję spośród rozmaitych ofert i ją zaznaczę – nic więcej.

Zarabiam z każdego miejsca na świecie

Obecnie giełda wygląda zupełnie inaczej niż kiedyś. Nie muszę wychodzić z domu, nie muszę wchodzić pomiędzy przekrzykujących się inwestorów. Cały proces dzieje się w internecie, gdziekolwiek jestem.

Osiągam zysk także podczas kryzysu na rynku

Zwykłe handlowanie opiera się na postępie ekonomicznym. Wykorzystując moją metodę, osiągam zysk za każdym razem, także wtedy, gdy na rynku pojawi się nagły kryzys.

Zaledwie 7% inwestorów zarabia realne, duże pieniądze w tradycyjny sposób – warto wiedzieć, że są to specjaliści, którzy rynek finansowy obserwują od wielu lat. Jest to dla nich praca na pełen etat, wypełniająca w całości każdy dzień. Ja nie mam żadnych profesjonalnych umiejętności ani specjalistycznej wiedzy na temat finansów.

Z racji tego, że z mojego sposobu korzystam regularnie każdego dnia, nabyłem już tyle wiedzy, że obecnie jestem o wiele lepszy i skuteczniejszy niż większość handlowców po 5-10 latach obecności na giełdzie. Każdy może być lepszy od nich, wystarczy w skupieniu zapoznać się z moimi wskazówkami i zrozumieć tę regułę. Zaledwie kilka dni może wystarczyć do osiągnięcia ogromnego zysku, bez wychodzenia z domu. Sam określam, jak dużo pieniędzy chcę zarobić w ciągu jednego dnia.

W opcjach binarnych najlepsze jest to, że nie musimy czekać. Potrzebujemy zaledwie 60 sekund i dwóch kliknięć myszką. Oczywiście, możemy wybierać także inne rodzaje transakcji(30 minutowe, godzinne itd.) Obstawianie zakładów w sporcie bywa skomplikowane i niepewne, zwłaszcza że inwestowane pieniądze często nie przynoszą wielkiego zarobku. Opcje dwójkowe są proste i w krótkim czasie potrafią przynieść naprawdę duży zysk.

Robiąc TO, nie masz szans na wielki zysk

Jaki jest rezultat obstawiania wyników w sporcie?

Załóżmy, że przewidujesz wygraną Manchesteru, więc typujesz go jako zwycięzcę meczu. Powiedzmy, że kurs na to spotkanie wynosi 1.15. W takiej sytuacji stawiając na Manchester 10 $, wygrywasz 11,5 $. Twój zarobek wyniósł 1,5 $. Oprócz tego, musisz zaczekać do jutra lub przynajmniej do zakończenia meczu. Zysk osiągasz raczej rzadko i wymaga poświęcenia sporej ilości Twojego czasu. Ponadto, nie jesteś w stanie przewidzieć wyjątkowych zdarzeń, np. skorumpowanych sędziów lub graczy…

Innowacyjny sposób na szybki zysk

Najprostszy przykład systemu dwójkowego

Wyobraź sobie, że wartość duetu walutowego EUR/USD rośnie już od pół godziny. Możesz więc być niemal całkowicie pewien, że w ciągu najbliższych 60-ciu sekund również wzrośnie. Czy chciałbyś w takiej sytuacji postawić na to, że cena tego duetu przez najbliższą minutę pójdzie w górę? Wypłata stanowi dokładnie 64%, a Ty stawiasz 25 $. Gdy kurs pójdzie w górę, dostaniesz 41$ (25 $ jest w Twoim depozycie, 16$ to Twój zarobek, bo wypłata była równa 64% Twojego startowego wkładu). Zarobek jest wyjątkowo udany, bo nawet gdyby kurs wymiany podniósł się jedynie o 0.01%, i tak otrzymasz 65% wygranej!

Poza tym nie byłeś zmuszony do długiego oczekiwania. Potrzebowałeś tylko 1 minuty, a cały proces wymagał od Ciebie zaledwie dwóch kliknięć myszką.

Obstawianie zakładów w sporcie bywa skomplikowane i niepewne, zwłaszcza że inwestowane pieniądze często nie przynoszą wielkiego zarobku. Dlatego wybrałem opcje binarne – dzięki którym mogłem osiągnąć zdecydowanie większe zyski.

Poznaj najistotniejsze rady na udany start!

Korzystając z opcji dwójkowych (binarnych) jestem w stanie osiągnąć o wiele wyższy dochód, ponieważ moim jedynym zadaniem jest przewidzenie, czy konkretne aktywa pójdą w górę czy w dół, bez względu na wysokość zmiany ich wartości. Niemal codziennie kupuję i sprzedaję akcje Pepsi lub Facebooka. Tak naprawdę to nieistotne. Najważniejsze, to zapamiętać pięć poniższych wskazówek:

W jaki sposób grać w opcje binarne ?

Etap 1: Dokonaj wyboru konkretnej akcji w internecie.
Etap 2: Dowiedz się, czy wybrana przez Ciebie akcja pójdzie w górę czy w dół (niżej dowiesz się jak to zrobić)
Etap 3: Wykonaj transakcję na 25 $ – zwyczajnie kliknij w wybraną opcję (góra lub dół) i wskaż wybraną przez siebie kwotę.
Etap 4: Odczekaj czas potrzebny na zaakceptowanie danego aktywa przez system
Etap 5: Jeśli wytypowałeś poprawny kierunek, pieniądze powinny już być na Twoim koncie – w sumie 41,25 $ (25 $ wpłaty, 16,25 $ zarobku)

Największy plus mojego sposobu zarabiania? Wartości wybranych aktywów wcale nie muszą ulegać ogromnym zmianom. Gdy cena konkretnej akcji wynosi 50 $, wartość wzrostu jest nieistotna – może pójść w górę do 51 $, 55 $ albo 50,01 $. Nie ma znaczenia. Moim punktem wyjścia jest 10 $ i za każdym razem osiągam zysk 8 $, ponieważ wartość akcji poszła w górę. To wystarczy bym zarabiał coraz więcej.

Wielu handlowców inwestuje w akcje, a potem przez kilka miesięcy lub lat czeka wierząc, że będą mogli pozbyć się ich z zyskiem. Tego typu rozwiązania nie przynoszą zbyt dużego dochodu, dlatego osobiście je odradzam.

 

W moim przypadku takie transakcje nie wchodziły w grę, bo chciałem zarobić pieniądze jak najszybciej. Poszukiwałem rozwiązania, które pozwoliłoby mi osiągnąć bardzo duży zysk w krótkim czasie, najlepiej w ciągu paru godzin. Z pomocą opcji dwójkowych mój zarobek wyniósł ponad 80% już po pierwszych 50 minutach.

W jaki sposób tego dokonałem?

W pierwszej kolejności wybrałem 5 opcji dwójkowych – rozpocząłem proces przy startowej kwocie 250 $.
Zdecydowałem się na USD/EUR, AUD/EUR, srebro, akcje Twittera oraz firmy Coca-Cola, ale każdy może sam wybrać akcje, na których chce zarobić. Decydując się na wysoki depozyt na starcie, można liczyć na większy i szybszy zarobek.
Każdego dnia siedzę przy laptopie i realizuję 5 transakcji, każda trwa zazwyczaj pół godziny.
W każdą z nich inwestuję 25 $. Stosując się do poniższych instrukcji sprawdzam i przewiduję, czy akcje pójdą w górę czy w dół. Gdy nie mam pewności, po prostu się wstrzymuję.
Czekając na efekt, sprawdzam wiadomości w internecie, przeglądam ulubione witryny i portale społecznościowe.
Moje inwestycje przyniosły mi duży zarobek, a jeżeli mam ochotę, mogę dokonywać ich nawet po 8 w 4 godziny. Gdy mój wkład startowy jest wyższy, mogę dokonywać transakcji z wykorzystaniem znacznie większej ilości opcji dwójkowych jednocześnie.
W końcu wypłacam pieniądze.
Gdy pilnie chcę wybrać środki, po prostu je wypłacam. Pieniądze są na moim koncie w banku zwykle już po dwóch dniach.

Niżej umieszczam wykres, który obrazuje moje zarobki po pół godziny, po 4 godzinach i po 30 dniach. Nie przejmuj się, jeżeli nie masz aż tyle wolnego czasu. W takiej sytuacji możesz po prostu realizować transakcje rzadziej. Gdybyś potrzebował pieniędzy szybciej, zacznij inwestować nieco częściej. To Ty decydujesz.

zakończone sukcesem
Zero Transakcji
zakończone niepowodzeniem
Suma zysków
zakończone

Po 40 minutach zarobiłem 55$

81 $ | (5)
0 $ | (0)
– 25 $ | (1)
55 $
6

Po 5 godzinach zarobiłem 410$

560 $ | (35)
0 $ | (3)
-150 $ | (6)
410 $
35

Po 30 dniach zarobiłem 13750$

16000$ | (1000)
0$ | (30)
– 2250$ | (90)
13750$
1000

Biorąc pod uwagę, że mój zarobek automatycznie czynię nowym depozytem, mogę osiągnąć zysk w granicach 50-100 $ w 60 minut. Jeśli inwestuję po 25 $, przez 30 dni mogę przeprowadzić 5 transakcji trwających mniej więcej 10 minut. W ten sposób jestem w stanie wzbogacić się o 100 $ w 50 – 60 minut.

 • Przez pierwsze 7 dni poświęcałem na pracę zaledwie pół godziny w ciągu dnia. Mój depozyt wynosił 250 $. Wzbogacałem się o 30 $ każdego dnia
 • W kolejnym tygodniu poświęcałem na pracę około 60 minut każdego dnia. Mój depozyt wynosił 500 $, a zarobek 100 $ na dzień
 • Trzeciego tygodnia poświęcałem na pracę 2 godziny w ciągu dnia. Mój depozyt wynosił 1500 $, a zarobek 300 $ każdego dnia
 • Dzisiaj osiągam jeszcze wyższe zyski.

Aktualnie zarabiam już ponad 50 000 zł(ok. 12 000 $) w ciągu miesiąca!

Gdy zacząłem osiągać tak wielkie zyski, miałem wrażenie, że to wszystko mi się śni. Prawda jest taka, że w ciągu jednego dnia wzbogaciłem się bardziej niż przez 30 dni normalnej, codziennej pracy. Trudno było mi w to uwierzyć, ale już po kilku miesiącach przyzwyczaiłem się do życia na nowym, wysokim poziomie. Owszem, muszę poświęcać codziennie czas na pracę, ale nie muszę nawet wychodzić z domu ani z łóżka, poza tym to ja podejmuję decyzję o tym, jak długo będę dziś pracować. Robię to kiedy mi się podoba, z dowolnego miejsca, bo wszystko odbywa się przez internet.

Moje wyczyny na desce
Moje wyczyny na desce
Kocham sporty ekstremalne
Kocham sporty ekstremalne

Niedawno moja ukochana zadała mi pytanie, co najbardziej podoba mi się w moim nowym życiu, w którym mogę pozwolić sobie na luksusy, o których kiedyś tylko marzyłem. Wiadomo – jest bardzo dużo takich rzeczy i długo by o tym opowiadać, ale postaram się to streścić:

 1. Szybki zarobek 60-90% . Korzystam z transakcji ważnych przez pół godziny lub dobę, ale są też takie, które trwają 1 minutę.
 2. To, że nie potrzebuję żadnej specjalistycznej wiedzy ani ścisłego wykształcenia w danym kierunku.
 3. Fakt, że pracuję nie wychodząc z ciepłego łóżka albo ogrodu przy basenie. Mogę pracować w każdym miejscu, w którym tylko mam dostęp do internetu.
 4. Nie muszę instalować żadnych dodatkowych oprogramowań, wystarczy mi zwykła przeglądarka stron www.
 5. Zarobione pieniądze mogę wyciągać z konta kiedy tylko mam na to ochotę.

 

Podążanie za trendami

W moim sposobie zarabiania są jedynie 3 możliwości. Jasne, że niełatwo jest prognozować rozwój danej akcji w ciągu 365 dni, ale posługując się opcjami dwójkowymi można dokonać wyboru błyskawicznych transakcji – niektóre kończą się po pół godziny, inne już po kilkudziesięciu sekundach. Uwielbiam tę możliwość! Właśnie dzięki niej mogę wzbogacać się tak bardzo i tak szybko. To łatwe:

Tendencja wzrostowa

Gdy obserwuję, że akcja ma tendencję do pójścia w górę (lewa strona), wybieram krótką opcję wzrostową.

Tendencja wzrostowa

Skoro wykres od kilku minut
pokazuje kierunek wzrostowy, jak na obrazku, to zakładam że w najbliższym
czasie wciąż będzie szedł w górę.

Tendencja spadkowa

Gdy obserwuję, że akcja idzie w dół (lewa strona), lepiej zdecydować się na krótką opcję spadkową. Zaznaczam wtedy, że akcja będzie się obniżać i wybieram krótki czas trwania transakcji.

Tendencja spadkowa

Skoro wykres od
dłuższego czasu pokazuje tendencję spadkową, jak na obrazku, to praktycznie pewne jest
że wciąż będzie szedł w dół.

Tendencja niewyraźna

Może się zdarzyć, że cena konkretnych aktywów jest od dłuższego czasu
taka sama. Jeśli mam do czynienia z taką sytuacją, wstrzymuję się i
czekam na lepszy moment. Gdy nadal nic nie będzie się zmieniać, dokonuję wyboru innej akcji.

Tendencja niewyraźna

Stały wykres, który nie pokazuje ani spadku, ani wzrostu, powinien być sygnałem do zrezygnowania z tej konkretnej akcji.

 

Transakcje trwające pół godziny są dla Ciebie za krótkie? Zdecyduj się na opcję godzinną, o ile będziesz miał już całkowitą pewność.

 • Jeśli przewiduję, że cena wzrośnie, klikam UP (UP/CALL)
 • Jeśli przewiduję, że cena spadnie, klikam DOWN (PUT/LOW)

Najlepszy wyznacznik tendencji spadkowej lub wzrostowej to wykres z ostatnich 60 minut. (Masz go na swoim koncie zupełnie bezpłatnie).

Dlaczego ten sposób jest aż tak opłacalny ? Bo zyskuję zarówno gdy wartość spada, jak i wtedy gdy wzrasta. Nie ma też konieczności zakupu konkretnej akcji, by móc na niej zarobić. Osoby, które decydują się na zakup akcji a potem latami czekają na wzrost jej wartości, tak naprawdę wtapiają gotówkę i najczęściej już jej nie odzyskują. Każdy rynek przechodzi kryzysy, dlatego takie długoterminowe inwestycje wiążą się z dużym ryzykiem. A ja? Ja osiągam zysk za każdym razem. Używam mojej metody niemal od roku i nie było jeszcze miesiąca, w którym straciłbym pieniądze. Zawsze mam nadwyżkę, niezależnie od aktualnej sytuacji na rynku.

Ciężko jest prognozować tendencje i konkretne wartości akcji w dalekiej przyszłości. Używając tego systemu, jest to zupełnie nieistotne! Akcje Coca Coli w ciągu ostatnich 30 dni wzrastały, a dzisiaj wieczorem ich wartość wyniosła 100 $ – skąd można wiedzieć, czy jutro rano wartość wyniesie 101 $ czy 102 $… Używając mojego systemu, nie muszę przewidywać takich szczegółów. Wystarczy że wskażę tylko czy cena wzrośnie czy spadnie. Nic więcej.

Istnieje parę reguł, które decydują o tym, czy wartość pójdzie w górę czy w dół. Problem w tym, że zdecydowana większość osób nie zdaje sobie sprawy z ich istnienia. Wszystkie ważne zagadnienia zostały wymienione przeze mnie na tej stronie.

W jaki sposób rozpoznać, kiedy nadejdzie wzrost, a kiedy cena pójdzie w dół?

Duety walutowe

System dwójkowy jest przydatny również przy kupnie i sprzedaży duetów walutowych. Na pierwszy rzut oka może to wyglądać zawile, lecz tak
naprawdę zasada ta jest wyjątkowo łatwa: duet walutowy to np. USD/EUR , powiedzmy że wartość tego duetu wynosi 1.4. To właśnie tak zwany ‚kurs’,
który decyduje o tym, że mógłbym zamienić 1 $ za 1.4 dolara. Kurs jest inny każdego dnia, ale istnieje łatwy sposób, by to wykorzystać. Wystarczy odnaleźć co najmniej dwa duety walut, których statystyki są dostępne w sieci. Może to być USD/EUR oraz USD/GBR.

Gdy wartość jednego i drugiego duetu tej samej waluty idzie w dół, jestem niemal pewny, że nadal będzie spadać. W tej sytuacji wybieram spadek.

Rozpoczęcie i zakończenie transakcji

Każdy rynek giełdowy jest czynny w pewnych określonych godzinach. Np. w Toronto handlowanie jest możliwe od 9:00 do 15:30 (w naszej strefie
czasowej są to godziny 16:00 – 22:30). Gdy dzień się zaczyna, wartości zwykle idą w górę, bo większość osób dopiero rozpoczyna handlowanie i chcą jak najwięcej kupić. Później sytuacja się odwraca. Im bliżej zamknięcia giełdy, tym bardziej ceny idą w dół, bo sprzedający którym nie udało się dokonać korzystnych transakcji, zniżają ceny, by pozbyć się akcji. Właśnie z tego powodu wartości akcji i udziałów zwykle obniżają się pod wieczór. Wniosek? Rano najczęściej wybieram wzrost, a im bliżej zakończenia dnia handlowego, tym częściej decyduję się na spadek.

Ceny za każdym razem idą w dół tuż po wypłacie zarobionych środków

Część spółek akcyjnych raz lub kilka razy w roku wypłaca akcjonariuszom tak zwane dywidendy. Jest to wypłata środków na rzecz
osób, które w danym dniu są posiadaczami konkretnej akcji. Dzieje się to zaledwie przez 2, 3 lub 4 dni w całym roku. Ale to nie jest najistotniejsze. Ważny w tym wszystkim jest fakt, że ceny konkretnych akcji PRAKTYCZNIE ZA KAŻDYM RAZEM idą w dół już dzień po wypłacie dywidendy. Ta reguła dotyczy wszystkich akcji – stąd niemal 100%-owa pewność takiego rozwoju sytuacji.

Wniosek? Zawsze orientuję się, w jakim terminie wypada dzień wypłaty dywidendy i najczęśćiej wybieram opcję spadku nazajutrz rano.

Kataklizmy i ekstremalne sytuacje społeczne

To kwestia oczywista. W przypadku klęski żywiołowej, nadzwyczajnych wydarzeń takich jak powodzie, trzęsienia ziemi, tsunami itd., wartości na giełdzie błyskawicznie spadają. Wtedy zawsze dokonuję transakcji na spadek. Jeżeli we Włoszech właśnie dokonano np. zamachu terrorystycznego, to jest bardzo możliwe, że akcje Ferrari pójdą w dół. Jeżeli Wietnam nawiedza potężny huragan, najprawdopodobniej kurs donga (waluty Wietnamu) także zacznie spadać. Zawsze obserwuję wydarzenia tego typu na całym świecie, bo tylko odpowiednio szybka reakcja w takiej sytuacji zapewnia mi wysoki zysk.

W nagłych, nieprzewidzianych katastrofach i ekstremalnych sytuacjach, najczęściej wybieram opcję spadku.

Udostępnianie danych finansowych

Firmy będące spółkami akcyjnymi mają obowiązek udostępniania do wglądu publicznego swoich zarobków netto co 90 dni. Banalna i przetestowana wielokrotnie reguła dowodzi, że jeśli spółka powiadamia o korzystnym dochodzie, wartość jej akcji pójdzie w górę jeszcze tego samego dnia.

Wniosek? Gdy firma informuje o dobrej sytuacji finansowej, praktycznie zawsze wybieram opcję wzrostu w dniu, w którym opublikowano dochody. I odwrotnie – jeśli spółka powiadamia o niekorzystnej sytuacji finansowej, zazwyczaj decyduję się na opcję spadku.

Ile zainwestować?

Minimalna wartość inwestycji musi wynosić 25 $. Radzę nie obracać całym swoim depozytem w jednym momencie. Najlepiej dokonać rozsądnego podziału kwoty inwestycji i obracać określonymi częściami środków. To banalnie proste:

Depozyt Najwyżej 1 transakcja Przewidywany zarobek po 30 dniach
250€ 25€ 1000€
500€ 25€ 2500€
1000€ 50€ 5000€
5000€ 250€ 25000€

 

Niedawno kupiłem sobie jacht
Niedawno kupiłem sobie jacht

 

Moja pierwsza podróż na bezludną wyspę
Moja pierwsza podróż na bezludną wyspę

 

o zrozumiałe, że na początku miałem wątpliwości i trudności z szybkim pojęciem całego tego procesu. Ale dzisiaj jestem pewny – to jest łatwiejsze, niż mi się wydawało. Żeby maksymalnie uprościć zrozumienie mojej metody, streszczę w skrócie jak można osiągać zysk taki sam lub większy niż ja.

Etap Co trzeba zrobić? Przewidywany zarobek po 30 dniach
1 Załóż konto na stronie  na której będziesz mógł handlować opcjami dwójkowymi. Radzę Ci założyć konto z tego linka(kliknij), ponieważ otrzymasz do 50% bonusu po założeniu konta. Jeżeli napotkasz na jakiekolwiek
trudności z rejestracją, możesz liczyć na pomoc konsultanta
telefonicznie lub e- mailowo.
2 Zainwestuj kwotę, którą będziesz mógł dysponować. Mimimalna wpłata to 250 $. Firma, która przechowuje Twój depozyt
podlega kontroli europejskiej, więc możesz być pewien że Twoje pieniądze
będą bezpieczne. Co więcej, możesz je wypłacić w dowolnym momencie.
3 Rozpocznij korzystanie z opcji dwójkowych. Zachęcam do osiągania 10% zysku z wpłaconej przez Ciebie kwoty
każdego dnia. Jeżeli inwestujesz 500 $, Twój codzienny zarobek powinien
wynieść 50 $.
4 W tym miejscu nauczysz się, kiedy stawiać na pójście akcji w górę, a kiedy w dół. Gdy przewidujesz tendencję wzrostową, wybierz przycisk UP lub CALL
(w zależności od przyjętego nazewnictwa). Gdy przewidujesz spadek,
wybierz przycisk DOWN lub PUT (w zależności od przyjętego nazewnictwa)
5 Odwiedzając tę stronę będziesz także na bieżąco z wieloma nowymi
instrukcjami, które podpowiedzą Ci jak handlować, by osiągać największy
zysk.
Porady, o których mówię, otrzymasz od doświadczonych finansistów,
których wynagrodzenie jest uzależnione od sukcesów na giełdzie. Więc gdy
Ty osiągasz zysk, zyskują również oni. Możesz otrzymać od nich
bezpłatne wskazówki, więc chyba warto to wykorzystać?

Osobiście nie posiadam żadnej specjalistycznej wiedzy ekonomicznej, a i tak moje dochody sięgają niemal 50 000 zł właśnie za sprawą opcji dwójkowych. Nikt nie musi być wykształconym finansistą. Wszelkie wnikliwe analizy sytuacji finansowej na giełdzie są tutaj całkowicie niepotrzebne i zbędne. Gdy inwestuję w 6 różnych pozycji, za każdym razem osiągam zysk co najmniej w pięciu z nich. W większości przypadków zarabiam w 6 pozycjach na 6, czyli osiągam pełen zysk. Zdarza się, że jakaś transakcja skończy się niepowodzeniem, ale to zupełnie nieistotne,
bo bez względu na to i tak osiągam ogromny dochód w dłuższej perspektywie. Potrzebuję osiągnąć sukces zaledwie w połowie inwestycji, by zarobić duże pieniądze. Ja osiągam sukces najczęściej w 85%-100%, dlatego mój dochód jest o wiele wyższy niż w przypadku finansistów, którzy nie korzystają z opcji dwójkowych.

Moim zdaniem najlepsza platforma handlowa opcji binarnych to Dlaczego ?

1: Bonus powitalny, wpłacając swój kapiał otrzymasz dodatkowe $ do swojego konta – nawet do 50% wpłaty!
2: Bezpieczeństwo wypłat środków,  posiada certyfikat CYSEC
3: Darmowe szkolenia, filmy i e-booki
4: Pomoc telefoniczną i mailową
5: Wersje DEMO do nauki

 

Zacznij już teraz inwestowanie i otrzymaj do 50% bonusu

 

Sposób, który tutaj przedstawiłem, nie w każdym miejscu da się wykorzystać. Wielu finansistów oraz wiele instytucji bankowych nawet nie ma świadomości, że istnieje coś takiego jak opcje binarne (dwójkowe). Jeżeli nawet jakiś inwestor ją zna, zwykle nie pozwala przeciętnemu człowiekowi handlować z jej pomocą. Z tego względu istotne jest znalezienie poleconych, zaufanych i profesjonalnych maklerów, dzięki którym będzie można osiągnąć duży zysk. Ja poleciłem Ci najbardziej wiarygodnego agenta jakiego znam, dlatego z całą odpowiedzialnością doradziłem Ci, byś założył u niego konto. To jedyne miejsce, w którym będziesz mógł liczyć na profesjonalne doradztwo i instrukcje, za które nie zapłacisz ani grosza.

Zawsze należy pamiętać o tym, że handel na opcjach binarnych jest to działalność spekulacyjna, opierająca się na przewidywaniu czy dane aktywa wzrosną czy spadną w pewnym okresie czasu. Inwestując swoje pieniądze musisz mieć swiadomość, że możesz stracić część lub całość swojej początkowej inwestycji. Przed inwestowaniem własnymi środkami musisz być świadomym wszystkich zagrożeń związanych z opcjami binarnymi. Dlatego też nigdy nie należy inwestować środków pieniężnych, na których stratę nie możesz sobie pozwolić. To podstawowa zasada praktycznie wszystkich inwestycji o dużym zwrocie z inwestowanego kapitału. Im mniejsze ryzyko tym mniejsze zyski – jest to odwieczna reguła ekonomii. Dlatego proszę o zapoznanie się z pełną wersją oświadczenia o ryzyku na stronie opteck.com.

Opteck.com to sprawdzony portal, którego obsługa jest prosta i intuicyjna. Posiada certyfikat CYSEC, dlatego inwestycje z nim są bezpieczne i łatwe. Wskazówka ode mnie: warto obejrzeć filmy instruktażowe zamieszczane na tym portalu. Gdyby nie rozwiały wszystkich Twoich wątpliwości, zawsze możesz porozmawiać bezpośrednio z doradcą, którego oferują Ci całkowicie bezpłatnie.

Nadal zastanawiasz się, dlaczego piszę to wszystko i gdzie jest „haczyk” ?

Przede wszystkim – musisz wiedzieć, że wraz ze wzrostem zarobków zmienia się sposób myślenia. Kiedyś pracowałem po kilkanaście godzin, a obecnie pracuję ok. 4h dziennie przed komputerem. Jednak, chciałbym w niedalekiej przyszłości nie pracować w ogóle. Chciałbym po prostu robić to co lubię. Dlatego, zamiast być jak inni w tej branży i ukrywać sposób w jaki zarabiam pieniądze, postanowiłem go upublicznić. W zamian za to, mam nadzieję że zarejestrujesz się z mojego linka, tym samym pozwalając bym wzbogacił się jeszcze bardziej. Włożyłem wiele pracy, czasu i pieniędzy w to by znaleźć dobrego brokera opcji binarnych. Zdarzyło mi się nawet, że zostałem oszukany(nie wypłacono mi zarobionych pieniędzy). Dlatego tak ważne jest, by firma która udostępnia opcje binarne(inaczej mówiąc „broker opcji binarnych”) posiadała wymagane przez prawo europejskie certyfikaty i zezwolenia. Firma Opteck którą tutaj polecam, nigdy nie miała żadnych problemów z wypłaceniem zarobionych pieniędzy, z pomocą telefoniczną czy emailową. Dlaczego więc mam jej nie polecić innym, dodatkowo na tym zarabiając ?(Każda rejestracja to dla mnie dodatkowa prowizja, którą mogę przeznaczyć na zwiększenie swojego kapitału inwestycyjnego).
ZARBIAJ HANDLUJ INWESTUJ

 

 

Subscribe
Powiadom o
guest
40 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments