Standardowe wymiary paneli podłogowych w sklepie budowlanym

Panele podłogowe Rogoźno

Poradnik Klienta

Standardowe wymiary paneli podłogowych w interesie budowlanym – Panele podłogowe są drinkom z najczęściej wybieranych materiałów wykończeniowych do podłóg. Są one bardzo wiele zalet, dzięki temuż są tak często wybierane. Są lekkie, dostępne w mieszkaniu czystości, pasują do wszelkiego rodzaju wnętrza, no i odpowiednio szybko się je realizuje. Nie potrzeba do ostatniego wynajmować żadnej firmy, samemu bez problemu można sobie poradzić z wykończeniem podłogi panelami.

Panele podłogowe Czerniejewo

Cechy charakterystyczne paneli podłogowych

Panele podłogowe można zamontować w wszystkim wnętrzu. Ich wielki wybór kolorystyczny a ponadto imitacyjny sprawia, że bogata je bez problemu dopasować do dalekich systemów w których zostały urządzone pomieszczenia. Panele podłogowe będą to wybrać do wnętrz danych w języku klasycznym, nowoczesnym, rustykalnym czy glamour. Ich charaktery są bardzo szerokie, można bez problemu kupić panele białe, w stylach szarości, brązu i nawet panele czarne. Ale najistotniejszą rolą na którą warto zwrócić uwagę przy zakupie paneli, są ich wymiary.

Zobacz również Palarnia kawy opinie

Od tegoż jaka istnieje długość paneli podłogowych, zależy ilość paczek koniecznych do osiągnięcia. Przed zakupami należy to dokładnie zmierzyć powierzchnię użytkową pomieszczenia, w którym pragnie się postawić na ziemi panele i zsumować ile metrów kwadratowych paneli będzie niezbędnych.

Panele podłogowe Czerniejewo

Panele podłogowe Czerniejewo

Panel podłogowy wymiary

Standardowy panel podłogowy ma wymiary od 80cm do 220 cm, szerokość od 13 do 21 centymetrów i grubość paneli od 8 do 22 milimetrów. Wymiary panela podłogowego klasycznego to 1.30m długości na 0.20m szerokości i 8mm grubości. Takie panele można wyszukać w każdym sklepie budowlanym. Kupując panele o takich wymiarach, zawsze możemy się spotkać spośród tym, iż w paczce będzie 2, 47 m2. Jeśli a na przykład salon, jaki planujemy wyremontować ma podłogę o powierzchni 10m2, więc będziemy wymagali zakupić cztery paczki danych paneli podłogowych.

Wymiary paneli niestandardowych

Poza panelami o klasycznych wymiarach, można się jeszcze w interesach natknąć na panele o kilka innych wymiarach, bardziej niestandardowych. Do nich wpływowa na pewno zaliczyć panele, jakie są bardzo małe. Ich szerokość nie przekracza 13cm, są dlatego one o wielu węższe niż klasyczne panele podłogowe. Tak samo istnieje także z panelami bardzo krótkimi, jakie posiadają nie więcej niż 80cm długości. Takie słabe i małe panele podłogowe sprawdzą się w krótkich pomieszczeniach, w przypadku bardzo dużych pomieszczeń montowanie takich wąskich i krótkich paneli będzie szczególnie czasochłonne i trudne.

Panele podłogowe Czerniejewo

Ile jest paneli w paczce?

Wszystkie panele podłogowe są sprzedawane w paczkach. Nie cierpi szanse zakupu paneli na wartość, ale można zwrócić do biznesu nie otwartą paczkę paneli, jeśli kupowało się ich za dużo. To ile w danej paczce dostaje się metrów kwadratowych paneli, chce od wymiarów poszczególnych paneli. W kontakcie spośród ostatnim głównie w paczce dostaje się od 8 do 10 paneli podłogowych. O toż zobaczyć przy zakupie, gdyż dzięki temu praktycznie można wymienić ilość potrzebnych paczek z panelami podłogowymi.

Panele podłogowe Czerniejewo

Po wymiarach paneli podłogowych dowiesz się więcej tutaj: Standardowe wymiary paneli podłogowych w sklepie budowlanym

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments