kurier poczta

Kurier poczta Płońsk

Mazowieckie

Doświadczona firma kurierska – przesyłki łatwo i wygodnie. Od dziesięciu lat pracujemy na placu usług kurierskich, gwarantując naszym użytkownikom najwyższe standardy oraz bezpieczeństwo. Zaufało nam również 230 tys. klientów biznesowych oraz innych. Ofertę stosujemy na teraz do spraw, słuchając uważne Waszych opinii – tak wprowadziliśmy np. telefoniczne składanie zamówień. Chcemy, aby wszystka wysłana paczka, każdy papier a wszelka przesyłka gabarytowa wchodziły do odbiorcy przez ścian i jednak na czas. Zobacz, co możemy dokonać dla Ciebie!

Kurier poczta Brok

W polskim serwisie możesz nadać krajowe oraz inne przesyłki kurierskie różnych typów i gabarytów. Sprawisz toż w system otwarty oraz duży, i Twoja przesyłka dotrze bezpiecznie do celu. Obsługujemy sklepy internetowe, klientów indywidualnych, przesyłki od firmy do firmy, a jeszcze przeprowadzki także nowe ciekawe wysyłki kurierskie.

zamów kuriera

Kurier poczta Brok

Kim jesteśmy?

Od lat już (dobrze od roku 2009) pośredniczymy w zamawianiu kuriera przez internet za pomocą strony KurierPaczka. pl. Przecież istniejemy pięknie dużo niż tylko strona internetowa. Mamy licencję transportową, uprawniającą do świadczenia usług doradztwa w transporcie drogowym. Jest obecne gwarancja bezpieczeństwa oraz wytrzymałości na polu serwisów internetowych, które takich uprawnień nie posiadają. Z licencji wymagało sprostania stawianym wymaganiom i poświadcza wiedzę oraz kompetencje z zakresu logistyki, które ma własny system. Wiemy, jak zadbać o to, aby przesyłki swoich Klientów trafiały do finale w najwydajniejszy sposób. Wiemy i, jak dać bezpieczeństwo paczek, listów i ofert, a jeszcze poufność danych, jakie są konieczne do spełnienia nadania i dania paczki.

Kurier poczta Brok

Jak wysyłamy paczki kurierskie

Przesyłki kurierskie przeznaczane na karcie KurierPaczka. pl są dostarczane przez wiodące firmy kurierskie. Współpracujemy wyłącznie ze doświadczonymi, wiarygodnymi wykonawcami o dużej popularności, i swój serwis internetowy ułatwia klientom nadawanie przesyłek. Z nami nadasz paczki także nowe przesyłki, które zapewni kurier UPS, GLS, DHL kurier InPost oraz GEIS. Oferujemy wygodne płatności oraz szereg usług dodatkowych. Najlepsze firmy kurierskie w wpływu ręki, bez wysiadania z budynku oraz nadmiaru formalności.

Przesyłki kurierskie – różne gusta i gabaryty

Przesyłka kurierska to nie tylko paczka, ale jednocześnie list, dokumenty do podpisania i natychmiastowego odesłania do nadawcy, a jeszcze przesyłki nietypowe. Na PaczkaKurier. pl nadasz każdą przesyłkę, którą musisz wysłać, wybierając najdogodniejszą dla siebie ofertę.

Kurier poczta Brok

Szczegóły, takie jak wymiary przesyłek kurierskich, waga, wysyłka palet, dopuszczalne przedmioty, poznasz czytając nasz dział pomocy (FAQ) oraz objawiając się z cennikiem usług.

Korzyści dla Ciebie – dodatkowe reklamy na przesyłki kurierskie

Dla swoich Klientów mamy szereg udogodnień leczących w osiągnięciu nadania. Ograniczamy do minimum niezbędne formalności, by przyspieszyć i dostosować zamawianie kuriera przez internet oraz telefonicznie. Wszystek może samodzielnie wybrać opcje, jakie mu pasują, na karcie internetowej, natomiast jeśli wolisz poprosić o pomoc człowieka lub szybko zamówić taką pomoc jak wcześnie – możesz do nas zadzwonić, aby załatwić wszystko w mało minut.
Oferujemy szybkie płatności, a jeszcze specjalne propozycji dla instytucji a kolejne promocje.

Z nami otrzymasz zwrot uzyskania w czasie pewnego dnia! Większość firm kurierskich gwarantuje znacznie dłuższy godzina, my jednak wiemy, że płynność finansowa chce od pewnych wpływów za sprzedawane towary. Dlatego też używający z serwisu PaczkaKurier mogą uzyskać zwrot pobrania za naszym pośrednictwem o znacznie szybciej, nim przeżyje on bliską pełna drogę u kuriera.

Kurier poczta Brok

Oferujemy również gwarancję dostarczenia przesyłki na czas. Skoro nie wywiążemy się z obecnego słowa, otrzymasz 150% zwrotu poniesionych kosztów. Momenty w przepisie.

Dlaczego warto wybrać PaczkaKurier. pl

Poznaj wszystkie korzyści wynikające z wyboru naszego serwisu:
Jesteśmy specjalnym pośrednikiem z licencją transportową.
Jesteśmy ogromny wachlarz sprawdzonych i skutecznych firm kurierskich, z którymi współpracujemy. I wyłącznie ze sprawdzonych i pewnych usług korzystamy, by przekazywać je swoim użytkownikom!
Posiadamy doświadczenie, za którym występuje prawie ćwierć miliona użytkowników oraz ponad milion wysłanych przesyłek.
Obsługujemy przesyłki kurierskie krajowe oraz zewnętrzne, różne gabaryty oraz typy, również nietypowe przesyłki kurierskie, dostawy artykułów i przeprowadzki.
Zapewniamy miłe i mocne płatności oraz szybko zwrot pobrania.
Mamy uprawnienia i reklamy dla nadających przesyłki. Na karcie znajdziesz m. in. wyszukiwarkę kodów pocztowych.
Dla wygody Klientów uruchomiliśmy dodatkowo, oprócz emitowania przez internet, zamawianie kuriera przez telefon.
Wśród dodatkowych opcji mamy gwarancję zwrotu 150% kosztów, jeśli przesyłka nie zostanie podana na czas.
Zostaliśmy nagrodzeni prestiżową nominacją do zapłaty Ekomers (kategoria Operator logistyczny roku).
Wciąż wprowadzamy ulepszenia, aby dopasować się do potrzeb swoich Klientów.

Kurier poczta Brok

 

Zobacz również kurier poczta

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments