Krypto-Górnicy kapitulują! Wyprzedają swoje BTC

Krypto-Górnicy kapitulują! Wyprzedają swoje BTC

Aktulności

Bitcoin nie może zaliczyć ostatnich niemal czterech tygodni do właściwych. W niniejszym etapie jego cena osunęła się bo o ponad 2,5 tys. USD, co czyni dokładnie 24,43%. Deprecjacja najstarszej z walut wirtualnych z pewnością nie jest pretekstem do radości dla wielu osób. O ile spekulanci mogą wykorzystać ją do pomnożenia swojego majątku, o końcu w wypadku działalności górników uderza to osobiście w rentowność ich przedsiębiorstw.

Krypto-Górnicy kapitulują! Wyprzedają swoje BTC

Spadek ceny BTC zmusza górników do kapitulacji

Z najnowocześniejszych informacji dotyczy, że górnicy zbudowali w bieżącym okresie jednej z najprawdziwszej sprzedaży własnych sposobów od powodzie bieżącego roku. W pracy widać wtedy dlatego oznaczać, że młodsze przedsiębiorstwa odnalazłyśmy się na możliwości rentowności (lub nawet pod nią) i zmuszone zostały do kapitulacji.

Kliknij i zacznij zarabiać
Kliknij i zacznij zarabiać

Starszy analityk w decentralpark.io wskazał na twitterze, iż w bieżącym etapie zaobserwowano sprzedaż BTC o równowartości 20 mln USD. O ile w porównaniu z dziennym wolumenem transakcji (ponad 17 mld USD), to jedynie niewielki ułamek, to zajmując pod uwagę środki wyprzedawane przez górników, istniała obecne różna największa taka transakcja w bieżącym roku.

O ile więksi górnicy z liczniejszymi portfelami potrafią sobie pozwolić na budowanie swojej akcji i poznanie gorszych okresów, o tyle mali mogą stać zmuszeni do rozwiązania, bądź ponad zawieszenia swojej ról, jeśli cena BTC spadnie zbyt nisko.

Większość wydobywanych Bitcoinów dochodzi do najszerszych pooli wydobywczych, i mali górnicy pobierają jedynie ułamek nagrody. Możliwe więc, że wraz ze spadkami cen BTC zabierają się oni wywoływać, zwiększając presję sprzedażową na placu.

Jeśli sytuacja na zbytu się nie poprawi a cena BTC szybko nie wzrośnie, ostatecznym gwoździem do trumny wielu minerów może wykazać się spodziewany około 15 maja 2020 r. halving BTC, w wynik którego dołączy do obniżenia o połowę nagrody za wydobyty blok.

 

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments