czerwony punkt

‌Czerwony punkt Płoty cały film gdzie kupić

Zachodniopomorskie

Film miał premierę światową 15 lutego 2017 roku. Za reżyserię odpowiadał Patryk Vega we harmonii z budową ShowMax, która wjeżdżając na określony rynek realizuje modele z rodzimymi twórcami. W współczesnym faktu podpisała kontrakt z Patrykiem Vegą.

‌Czerwony punkt Kołobrzeg cały film gdzie kupić

Za scenariusz do filmu był ważny Szymon Demirkol wraz z Jackiem Wójcikiem i Patrykiem Vegą. W ważnej roli został obsadzony Ewan McGregor, który postawił w takich światowych produkcjach, odnoszących efekty jak Helikopter w ogniu, Anioły i Demony, Gwiezdne wojny: Część III – Zemsta Sithów czy Gwiezdne wojny: Część II – Atak klonów. W filmie Vegi zajmuje się w biznesmena Browna, który przypadkiem jest uwikłany w intrygę.

klik i ogladaj film

Jak twierdzi opis filmu zawarty w serwisie ShowMax: „Najpierw było nudno. A wtedy… potem skończyło się paskudnie. Ewan McGregor, doprowadzony do ściany, doświadczył jak dużą zapewne być nuda. Tego co sprawił, nie próbuj prowadzić w bloku”.

Fabuła krótkiego, kilkuminutowego filmu umieszcza się na opowiedzeniu historii biznesmena pana Browna (Ewan McGregor), który dotarłem do Własny na zebranie biznesowe w Stolicy. Podczas spotkania otrzymuje od asystentki Górzyńskiego torbę z upominkami, w jakiej ogląda się laserowy wskaźnik. Znudzony biznesmen, przystępując do okna, interesuje się wskaźnikiem laserowym, kierując wiązkę lasera w ścianę placu Warszawy pod Pałacem Prezydenckim, pokazując nim na ludzi. Pech chciał, że dokładnie w niniejszym czynniku na obszar podjeżdża kolumna rządowa. Wysiada z niej metod i prawie natychmiast pada strzał, wycelowany w jeden sposób czaszki polityka. Biznesmen od razu jest uznany za snajpera a za sprawcę zamordowania zagranicznego dyplomaty. Ochroniarze ruszają w pościg za nim.

‌Czerwony punkt Kołobrzeg cały film gdzie kupić

‌Czerwony punkt posiada trochę pracy i odrobinę humoru, ładne zdjęcia warszawskiego centrum, dobry montaż. Patryk Vega zachęcił do startu w tym projekcie aktorów, z jakimi współpracował podczas kręcenia innych swoich filmów, dlatego w współczesnej sztuk oraz zobaczymy Andrzeja Grabowskiego, Olgę Bołądź, Janusza Chabiora, Piotra Stramowskiego czy Tomasza Oświecińskiego.

Ewan McGregor jest jedynym i dodatkowym aktorem, który traktuje własnym koncie jest znacznie wiele ról, które odniosły pełen sukces. W współczesnym 10-minutowym filmie Patryka Vegi można byłoby się spodziewać, że także odniesie sukces. Jednak Ewan McGregor nie miał perspektywy na ukazanie swojego wachlarzu umiejętności aktorskich ze powodu na odległość filmu. Jego pozycja na ekranie zmniejszyła się do ostatniego, że w trakcie tej sztuk McGregor wygłosił może z cztery dania i odbył parę scen biegania po schodach.

‌Czerwony punkt Kołobrzeg cały film gdzie kupić

Główną bolączką Czerwonego celu stanowi jego długość. Niespełna 10 minut to za chwila, by poprowadzić ciekawą intrygę, ale produkcja musiała uwinąć się w pewien, dwa dni zdjęciowe, ponieważ tyle miał zarejestrowane w kontrakcie Ewan McGregor. To wymusiło pewną normę i może za tym idzie za naturalna i banalna historia. Po seansie pozostaje ogromny niedosyt i energia obejrzenia czegoś dużo. Tak właściwie jedyne, co jest widzowi w pamięci po obejrzeniu Czerwonego punktu, to zabawny dialog Chabiora z Oświecińskim i fakt, że aktor grający Obi-Wana zagrał w rodzimej produkcji.

Ciekawostką stanowi więc, że na planie „Czerwonego punktu” doszło do wypadku. 21 grudnia na lotnisku na Bemowie, podczas filmowania sprawy ze śmigłowcem, został postrzelony operator. Karabin stosowany przez emerytowanego żołnierza powinien stanowić nabity specjalnie spreparowaną metalową kulą, jednak snajper użył ostrej amunicji. Pocisk zaszedłem w lewą kość udową operatora (Petro Aleksowski), rozrywając ją. Operator przeszedł kilka operacji a sprawa poruszyła środowisko, które wsparło go finansowo. Zdarzenie zbadała warszawska prokuratura, żeby ustalić czy nie doszło na celu do nieprawidłowości i zaniedbania.

‌Czerwony punkt Kołobrzeg cały film gdzie kupić

Jeśli będziemy stanowili rację toż o sprawdzić ten krótkometrażowy filmik, nawet dla zobaczenia odtwórcy istotnej roli, Ewana McGregora. Patryk Vega pomimo obejmującego go czasu, trzyma widza w szansy, wpływając go do dziwienia się, co będzie znacznie i widząc produkcje z zapartym tchem.

‌Czerwony punkt Kołobrzeg cały film gdzie kupić.

Źródło artykułu Czerwony punkt

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments